PolishGerman

Olimp- pellet z drewna

Nowoczesny i ekologiczny pellet z drewna Olimp stosowany jest najczęściej przez wymagające osoby. Chcą one zapewnić sobie wysoki komfort ogrzewania domów, mieszkań, biur, a także zakładów produkcyjnych. Pellet Olimp często jest wykorzystywany przez osoby mieszkające w centrum miasta lub specjalnych strefach ochronnych. Jest on świetną alternatywą dla oleju opałowego, gazu, miału węglowego, koksu oraz węgla. Olimp produkowany jest z wysokiej jakości materiałów o czym świadczy jego jasna barwa.

Pellet z drewna Olimp

Pellet Olimp jest przyjazny dla środowiska, gdyż podczas jego spalania do środowiska przedostaje się minimalna ilość dwutlenku węgla. Podczas wyboru pelletu ważne jest, aby sprawdzić posiadane przez niego certyfikaty. Pellet Olimp otrzymał certyfikat ENPlus A1 i posiada odznaczenie FSC.

Drewniany pellet Olimp

Olimp to jeden z oferowanych przez nas pelletów. Posiada on niską zawartość popiołu ≤0,7% i wytwarza do środowiska niewielką ilość dwutlenku siarki. Wilgotność pelletu wynosi mniej niż 10%. Posiada on także bardzo dobre walory opałowe- ≥ 4,6 kWh/kg w stanie suchym. Średnica pelletu wynosi 6 lub 8 mm. W celu przetransportowania odpowiedniej ilości pelletu transportowany jest on:

  • luzem;
  • w Big Bagach;
  • w workach (15 kg).

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem jednego z oferowanych przez nas pelletów biomasy- zadzwoń do nas. Skorzystaj z oferowanych przez nas produktów wysokiej jakości.

Zapraszamy do kontaktu