PolishGerman

Jak pellet to tylko w naszej firmie- MASS PELLET

W 2015 roku założyliśmy w Polsce firmę MASS TRANSPORT. Firma ta zajmuje się handlem oraz transportem biomasy drzewnej oraz biomasy rolnej.

Wśród biomasy drzewnej wyróżniamy między innymi:

  • pellet;
  • brykiet;
  • zrębkę;
  • odpady drzewne.

Natomiast biomasa rolna najczęściej wykorzystywana jest w celach energetycznych oraz do wyściełania boksów dla zwierząt hodowlanych. W pierwszej kolejności skupiliśmy się na transporcie pelletu drzewnego, przemysłowego oraz zrębki.

Firma MASS PELLET

W 2020 roku podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności i założyliśmy firmę MASS PELLET. Zajmuje się ona produktami dotyczącymi biomasy. W ofercie naszej firmy oferujemy naszym klientom szeroki zakres asortyment, w którego skład wchodzi pellet opałowy i ściółki, które sprowadzamy z wielu różnych polskich fabryk. Są one produkowane z najwyższej jakości produktów i materiałów.

Dlatego też oferujemy produkty najwyższej jakości, których wykonanie potwierdzone jest certyfikatami DIN+, EN+, A1, A2 i FSC. Aby sprostać wszystkim wymogom stawianym na rynku nadzorujemy jakość produkowanego towaru. Współpracujemy z wieloma fabrykami, dzięki czemu mamy pewność, że zamówiony i otrzymany przez Ciebie produkt jest wysokiej jakości. Misją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz sprzedaż najwyższej jakości produktów dla klientów indywidualnych oraz firm. Utrzymujemy stałe tempo rozwoju firmy poprzez wprowadzanie nowych technologii.

Rozbudowa firmy MASS PELLET

Zaczynając swoją przygodę z założeniem firmy MASS TRANSPORT nie sądziliśmy że w przeciągu kilku lat rozbudujemy naszą firmę o MASS PELLET i o kolejne usługi. Doświadczenie zdobyte przez te lata pozwoliło nam dokładnie zapoznać się z branżą oraz produktami biomasy. Dzięki temu oferujemy Ci najlepszej jakości produkty. Dodatkowo oferujemy Ci także transport lub wysyłkę produktu pod wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy także stałe dostawy do większych przedsiębiorstw zapewniając im niskie i konkurencyjne ceny za zakupiony towar.
Z największą uwagą troszczymy się o utrzymanie jakości, poprzez udoskonalenie procesu produkcyjnego przez naszego dostawcę. Nasz pellet produkowany jest z czystego, okorowanego drewna, które gwarantuje bardzo wysokiej jakości drewno. Pellet magazynowany jest w workach 15 kilogramowych, a następnie układany na palecie. W zależności od zamawianej ilości, dostarczany jest on do klienta.

 

Jesteś zainteresowany pelletem oferowanym przez firmę MASS PELLET? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty.

Przejdź do kontaktu